Tarsus Veteriner Kliniği Pativet Pet Klinik
Tarsus Pet Klinik


 

Pativet Tarsus Veteriner Kliniğimizde;

Sevimli pet dostlarınızın detaylı genel sağlık kontrollerini yapmaktayız. Hastalık tanı ve gerekli tedavileri yapmaktayız. Tarsus'ta Pet Kliniğimizde uzman veteriner hekimimiz ile hizmet sunmaktayız.

Veteriner Kliniğimizde cerrahi operasyonlar yapabilmekteyiz. Pativet Kliniğimizde teşhis ve tedavi süreçlerinde gelişmiş ultrason teknolojisini kullanmaktayız.

Pet dostlarımızın uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmeleri konusunda aşılama ve antiparaziter uygulamalarıveteriner kliniğimizde hijyenik ortamda yapılmaktadır. Evcil hayvanlarınızın uygun gelişmeleri ve sağlıklı kalabilmeleri için en uygun şekilde beslenmeleri için gerekli vitaminler konusunda destek ve ürünleri veteriner kliniğimiz Pativet Veteriner Kliniğimizde bulabilirsiniz.

Pativet Tarsus Kliniğimizde pet aksesuarları , tasmalar, mama kapları,pet oyuncak çeşitleri mevcuttur. Evcil dostlarınızı eğlendirecek bir çok seçenek veteriner kliniğimizde.

Tarsus Veteriner Kliniğimizde pet kuaför hizmeti olarak, kedi ve köpeklerinize traş ve banyo uygulamamız vardır. Bunların dışında pet konaklama hizmetimiz ile sizlere yardımcı olmaktayız.

Tarsus Veteriner Kliniği Tarsus Pativet Veteriner Kliniği
   
Pet Mamaları, aksesuar Pet Muayene Merkezi
   
Tarsus Pet Bakım Merkezi Pet Konaklama
   
Pet Muayene Pet Oyuncakları, Vitaminler

 

Tarsus'un Veterineri

 

Başlıksız Belge